Przewodnik po Ostrołęce i Kurpiach

Noclegi

W Ostrołęce popularny jest CouchSurfing. Nie ma natomiast opcji Air BNB. Brakuje też znanych, dużych hoteli sieciowych.


• Inter Hotel, ul. Partyzantów 1 - trzygwiazdkowy hotel położony w przemysłowej części Ostrołęki (os. Wojciechowice). Hotel oferuje 50 miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych. Ceny od 145 zł/doba w pokoju jednoosobowym. W cenę wliczone jest: śniadanie, darmowe Wi-Fi, minisiłownia, parking. W weekendy obowiązuje promocja.

 
• Hotel Korona, ul. Nowowiejska 39 - hotel oferuje 43 pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz apartamenty z możliwością dostawek. Ceny od 280zł/doba w pokoju jednoosobowym. W cenę wliczone: śniadanie, parking hotelowy, wstęp do strefy welllness, minifitness oraz darmowe Wi-Fi.

 
• Elba Hotel, ul. Armii Wojska Polskiego 30 - obiekt oferuje 66 miejsc noclegowych w 34 pokojach o trzech standardach. We wszystkich pokojach jest łazienka. Ceny: od 165 zł/doba za pokój jednoosobowy. W cenę wliczone jest: śniadanie, parking oraz Wi-Fi.

 
• Pensjonat "Arkadia", Kordowo, ul. Królewska 3 - ceny od 110 zł/doba w pokoju jednoosobowym. Bezpłatne Wi-Fi, parking, śniadanie wliczone w cenę. Na zewnątrz altana, miejsce do zabawy dla dzieci.

 
• Pensjonat "Augustyniak", ul. Krańcowa 1b - obiekt oferuje 28 miejsc w pokojach z łazienkami. Niektóre z nich posiadają dostęp do balkonu lub tarasu. Ceny: od 130 zł/doba za pokój dwuosobowy. Pensjonat posiada centrum biznesowe. Bezpłatne Wi-Fi i parking dostępne dla wszystkich gości. Śniadanie wliczone w cenę.

 
• Pensjonat "Wioletta", ul. Rolna 31 - ceny: od 140 zł/doba za pokój jednoosobowy. W cenę wliczone są: śniadania, parking, Wi-Fi. Prywatna łazienka w każdym pokoju. Pensjonat zadbał o miejsce do zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu oraz sprzęt do grillowania. Dla gości dostępny jest również taras słoneczny.

 
• ul. Korczaka 73 - obiekt oferuje 34 miejsca noclegowe w 26 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentach. W cenie darmowy monitorowany parking.

 
• Hotelik OSTROŁĘKA, ul. Bernardyńska 3 - obiekt oferuje pokoje jedno, dwu- i czteroosobowe. Ceny: od 90 zł/doba za pokój jednoosobowy. W cenie: śniadanie, darmowe Wi-Fi. Hotel usytuowany w centrum Ostrołęki, w niewielkiej odległości od dworca PKS.

 
• Hotel "RELAX", ul. Szpitalna 15 - obiekt oferuje 48 miejsc noclegowych w jedno- i dwuosobowych pokojach z oddzielną łazienką i balkonem. Ceny: 80 zł/doba za pokój jednoosobowy, 100 zł/doba za pokój dwuosobowy. Hotel znajduję się w bliskiej odległości od plaży miejskiej i centrum miasta.

 
• Hotel i restauracja "NAD NARWIĄ", ul. Wioślarska 2 - hotel oferuje 16 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i czteroosobowych z widokiem na rzekę Narew. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem. Ceny zaczynają się od 130 zł/doba za pokój jednoosobowy.

 
• Pokoje Gościnne Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce, Al. Jana Pawła II 120 - ceny od 45 zł/doba za pokój jednoosobowy, 72 zł/doba za pokój 2-osobowy, 94 zł/doba za pokój 3-osobowy. Wszystkie pokoje z łazienkami.

 
ul. Bartosza Głowackiego 35 - pokoje znajdują się w samym centrum Starego Miasta. Pokoje jedno- i dwuosobowe. Ceny już od 70-80 zł/doba w pokoju jednoosobowym, do 100-112 zł/doba za pokój dwuosobowy. Pokoje z łazienkami i telewizorem.

 
• Zajazd Hubus, ul. Warszawska 48 - hotel, restauracja, bar oraz sale bankietowe. Hotel oferuje 120 miejsc w pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do Internetu. Ceny: od 140 zł za pokój jednoosobowy. W cenę wliczone jest śniadanie.

 

W mieście znaleźć można także lokale przeznaczone typowo dla pracowników budowlanych i ekip remontowych, tzw. kwatery pracownicze, które zwykle znajdują się na poddaszu jednorodzinnych domów lub w przekształconych budynkach gospodarczych na obrzeżach miasta.


Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 r.